Instructie offerte aanvraag

Beste bezoeker,

Bent u nog geen Brug naar Werk erkende trainingslocatie?

Lees a.u.b. eerst onderstaande uitleg.

   Voor nieuwe Brug naar Werk trainingslocaties gelden er minimale aantallen bij een eerst
   bestelling.

   De minimale aantallen zijn:
   2x Brug naar Werk trainerscursus voor beroepskrachten; 

   1x Brug naar Werk startpakket (o.a. methodeboek, werkboek A voor
        trainer, werkboek B voor trainer, het Brug naar Werk spel.);

   5x Volledige Brug naar Werk pakketten voor leerlingen/cliënten.
        (Een combinatie van A en B en C pakketten kan, mits het totaal min. 5 is en bij alle drie de niveaus (A,B en C) 6 volledige pakketten.)

Heeft uw vragen over materialen en de diensten, neem gerust contact met ons op.
Wij zijn van maandag t/m vrijdag van 9.00u. tot 17.00u. bereikbaar op telefoonnummer: 077 711 0 331. 
Klik hier om per e-mail een offerte aan te vragen of ons een e-mail te sturen met overige vragen.

 

Bent u een Brug naar Werk erkende trainingslocatie?

Log dan a.u.b. eerst in op de Brug naar Werk portal voor gecertificeerde trainers en doe uw offerte aanvraag altijd via deze portal. Klik hier om in te loggen op de portal voor gecertificeerde trainers.
(Bent u een gecertificeerde trainer maar heeft u (nog) geen inlogcode? Neem dan contact op met het CCP Training Brug naar Werk.)

Het laatste nieuws over brug naar werk

01.05.2025 - 16:00
Met de methode 'Training Brug naar Werk' ga je geslaagd aan het werk!
10.04.2025 - 17:30
Met de methode 'Training Brug naar Werk' ga je geslaagd aan het werk!
20.12.2024 - 14:00
Het CCP Training Brug naar Werk is in verband met Kerstvakantie gesloten vanaf vrijdag 20 december t/m vrijdag 3 januari 2025.
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?

De training Brug naar Werk wordt enkel gegeven door gecertificeerde trainers. Heeft u interesse om deze speciale opleiding te volgen, gecertificeerd trainer te worden en als organisatie de Brug naar Werk erkenning te verkrijgen? Volg dan de link hieronder voor meer informatie.

Geplande Brug naar Werk trainerscursussen voor onderwijs- en zorgprofessionals:

 Vrijdag 16 mei 2025 (nog 7 plaatsen beschikbaar)   

Wilt u deelnemen aan een trainerscursus?

Schrijf u dan snel in.
Klik dan hier om een offerte aan te vragen!

 

 

Referenties

Ik vind het ontzettend mooi om de deelnemers wekelijks te zien groeien in hun proces. De één een stapje sneller dan de andere, maar dat maakt niets uit. Het uiteindelijke doel is dat de deelnemer stevig in zijn schoenen zal staan en zekerder van zich zelf kan worden.
Marjolein Voogt-Keijzer
Ipse de Bruggen
Brug naar Werk gecertificeerd sinds
2009