Drie lesgroepen binnen Landgoed Ursula zijn eind 2012 en begin 2013 gestart met de training Brug naar Werk onder leiding van de Brug naar Werk trainers, Hildien Vlug en Trudy Veenboer.
Dat de deelnemers en trainers met veel enthousiasme en inzet aan de slag zijn gegaan met de training blijkt ook uit de tot nu toe behaalde resultaten.
Afgelopen week behaalde een A groep het certificaat module 4. "Arbeidshouding", terwijl de deelnemers van de 2de A groep vandaag module 3. "Kritiek krijgen en Kritiek geven" met een voldoende hebben afgesloten.
De deelnemers aan de B groep zijn als laatste gestart met de training en ook zij hebben module 1. enkele weken gelden succesvol afgerond en werken momenteel aan module 2. "Iets vragen en Iets bepraten in arbeidssituaties".
Het laatste nieuws over brug naar werk
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?

De training Brug naar Werk wordt enkel gegeven door gecertificeerde trainers. Heeft u interesse om deze speciale opleiding te volgen, gecertificeerd trainer te worden en als organisatie de Brug naar Werk erkenning te verkrijgen? Volg dan de link hieronder voor meer informatie.
Geplande Brug naar Werk trainerscursussen voor onderwijs- en zorgprofessionals: Wilt u deelnemen aan een trainerscursus? Schrijf u dan snel in. |
Referenties
Brug naar werk is een compleet pakket. Verschillende aspecten waar cursisten tegen aan lopen in het werk worden behandeld waardoor cursisten goed voorbereid aan het werk kunnen. Vooral de afwisselende manier waarop de stof gegeven wordt spreekt de cursisten goed aan; rollenspellen, bordspel, praktijkoefeningen, videomateriaal en theoretische lesstof.
Suzanne Meijers
Netwerk, Spijkenisse - Ipse de Bruggen
Brug naar Werk gecertificeerd sinds
2009