Training Brug naar Werk binnen het Instituut voor Orthopedagogisch Onderwijs (IvOO) te Maastricht

donderdag, 14 maart, 2013 - 17:15
Leerlingen van het IvOO ontvangen het Brug naar Werk certificaat van module 2C.

Binnen het IvOO (Instituut voor Orthopedagogisch Onderwijs) te Maastricht hebben afgelopen week 11 leerlingen met succes module 2C (Iets vragen en Iets bepraten op de werkplek) afgesloten. Alle leerlingen ontvingen hun welverdiende certificaat!
Naast deze groep zijn er nog vijf Brug naar Werk lesgroepen binnen het IvOO bezig met de pilot C training.
Het IvOO werkt vanaf 2011 mee aan de ontwikkeling van het Brug naar Werk C programma.

Het laatste nieuws over brug naar werk

01.05.2025 - 16:00
Met de methode 'Training Brug naar Werk' ga je geslaagd aan het werk!
10.04.2025 - 17:30
Met de methode 'Training Brug naar Werk' ga je geslaagd aan het werk!
20.12.2024 - 14:00
Het CCP Training Brug naar Werk is in verband met Kerstvakantie gesloten vanaf vrijdag 20 december t/m vrijdag 3 januari 2025.
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?
Wilt u Brug naar Werk trainer worden?

De training Brug naar Werk wordt enkel gegeven door gecertificeerde trainers. Heeft u interesse om deze speciale opleiding te volgen, gecertificeerd trainer te worden en als organisatie de Brug naar Werk erkenning te verkrijgen? Volg dan de link hieronder voor meer informatie.

Geplande Brug naar Werk trainerscursussen voor onderwijs- en zorgprofessionals:

 Vrijdag 16 mei 2025 (nog 7 plaatsen beschikbaar)   

Wilt u deelnemen aan een trainerscursus?

Schrijf u dan snel in.
Klik dan hier om een offerte aan te vragen!

 

 

Referenties

Referentie Margo Dormans
Brug naar Werk geeft onze leerlingen bagage in hun koffer voor de toekomst. Je ziet de aangeleerde leerpunten en de aangeleerde stof terug op de verschillende stageplekken. Leerlingen zijn super gemotiveerd voor deze cursus!
Margo Dormans
Jan Baptist school, Maastricht
Brug naar Werk gecertificeerd sinds
2010